Klienci biznesowi

Dla wszystkich firm i instytucji realizujemy filmy korporacyjne. Przywiązujemy w nich szczególną wagę do dużego potencjału marketingowego, zbieżnego z potrzebami klienta. W chwili obecnej filmy korporacyjne są nieocenionym narzędziem do budowania wizerunku firmy, podnosząc jej prestiż i zaufanie. Dobra prezentacja wizualna firmy potrafi skutecznie przekonać o wysokiej wartości marki.

Współpracujemy z profesjonalnymi lektorami, realizujemy filmy w wielu wersjach językowych, dysponujemy własną bazą utworów muzycznych, posiadamy do nich prawa autorskie, dzięki czemu nasze produkcje mogą być rozpowszechniane bez żadnych ograniczeń.

Współpracowaliśmy z takimi firmami jak:

ROCKWOOL POLSKA, LACROIX, OSDRUK, STARGLASS, PEKPOL, HYDRO-INSTAL, CELBYT, KWH PIPE, Fromageries BEL

Realizujemy:

Filmy Reklamowe

Filmy szkoleniowe

Produkcja teledysków

Materiały na targi

Filmy edukacyjne

Filmy instruktażowe

Prezentacja produktów firmy

imprezy promocyjne, eventy

ceny usług ustalane indywidualnie po ustaleniu wstępnego scenariusza, oraz zakresu i czasu pracy.

Gotowy film możemy przygotować w wielu formatach – DVD, BLU RAY, VCD, DivX, jak również do portali np. Youtube, lub na telefony komórkowe itp.

Podstawowym założeniem naszej firmy jest ścisła współpraca, gwarantująca, że otrzymują Państwo filmy korporacyjne, które spełniają dokładnie kryteria i założenia projektu.

Po procesie definiowania celów i odbiorców filmu, ustalane są szczegóły dotyczące scenariusza i dalszych etapów produkcji, dzięki czemu jeszcze na etapie projektu wiedzą Państwo, jak w zarysie będzie wyglądał ostateczny efekt.

Gwarantujemy również dobrą atmosferę pracy i dostosowanie czasu realizacji zamówienia do Państwa wymagań. Film to nasza pasja!