Sprzęt

Kamery

W naszej firmie duży nacisk kładziemy na najwyższą jakość naszych produkcji, stale inwestujemy w sprzęt i wdrażamy najnowsze technologie jak 4K i 3D, jak również drony 4K !!

Posiadamy kamery DV, FULL HD, oraz kamerę FULL HD 3D !!! Wszystkie kamery HD rejestrują nagrania jednocześnie na dwóch kartach pamięci, co umożliwia już w momencie rejestracji materiału tworzenie kopii bezpieczeństwa. Dzięki temu nasi klienci mogą być spokojni, że żaden moment filmu nam nie umknie !

Kamery posiadają przetworniki o pełnej rozdzielczości Full HD, w przeciwieństwie do starszych kamer, które posiadały przetworniki HDV i sztucznie interpolowały rozmiar nagranego materiału do FULL HD.

W nagraniach wykorzystujemy również cyfrowe bezlusterkowce (aparaty) oraz wymienną optykę dzięki której jesteśmy w stanie uzyskać nagrania znacznie różniące się od standardowego zapisu kamerą. Nagrania takie wykonywane są przez co najmniej 2 operatorów.

Kamera 3D oprócz możliwości regulacji standardowych parametrów obrazu, ma możliwość ustawienia konta przecięcia czyli tzw. paralaksy. Dzięki temu możemy decydować które elementy obrazu będą w głębi telewizora, a które będą z niego wychodziły, daje to nam możliwość stworzenia niesamowitych efektów wizualnych nie mających porównania w przypadku produkcji filmów 2D.

Rejestracja audio

Istotną sprawą jest także jakość nagranego dźwięku. Dla uzyskania najlepszego efektu ścieżkę audio możemy zarejestrować za pomocą bezprzewodowych zestawów Sennheiser. Dzięki temu, wasze nagranie będzie miało czysty dynamiczny dźwięk. Wpinamy się do miksera zespołu, jeden kanał rejestruje cyfrowy dźwięk bez żadnych zakłóceń, natomiast drugi kanał zapisuje dźwięk otoczenia – brawa, głosy gości itp., po odpowiednim montażu otrzymujemy film znacznie różniący się od standardowych produkcji rejestrowanych mikrofonem kamery.

Montaż

Pracujemy na najnowszych profesjonalnych programach edycyjnych. Wykonujemy montaże na zlecenie z przyniesionych własnych nagrań. Mamy możliwość montażu w czasie rzeczywistym nagrań FULL HD oraz 3D ! Nagrania wzbogacamy o profesjonalne efekty cyfrowe, wykorzystujemy filtry pozwalające na uzyskanie filmowych efektów. Podczas montażu regulujemy wszystkie parametry obrazu mające wpływ na końcowy efekt montowanego filmu. Mamy możliwość eksportu materiału do dowolnego formatu, nagrywamy na nośnikach CD, DVD, BLU RAY, ale również możemy przygotować wersję do serwisów typu youtube lub na telefon.